Toimus traditsiooniline lastelaager Rummusaares 1.-7. augustil 2022

Laagri juhataja Külli Terras-Masing jagab laagripäevade muljeid.

1. augustil kohtusime taas Rummusaarega, vaid mõned lapsed polnud siin varem käinud. Esimesel päeval leppisime kokku laagri reeglid, toimusid tutvumismängud, oli ka saun.

Teine päev oli tagurpidi päev. Hommik algas saunaga ja lõppes hommikuvõimlemise ja muinasjutuga. Vahepeal tegime tagurpidi tegevusi ja riided võisid sel päeval tagurpidi seljas olla.

3. augustil toimus väljasõit Puhta vee teemaparki. Peremees Priit õpetas meile liiva ja paberiga vee puhastamist, vaatasime mesilaste tegemisi klaasi tagant, õppisime puu mõõtmist karjapoisi meetodil, vaatasime loomade sabade saamise lugu ja  mängisime ise ka saba mängu. Meile näidati, kuidas suitsetamine kahjustab inimese keha, vaatasime luubiga loodust ja sõime lõkkel valminud suppi. Väljasõidu lõpuks käisime Järva-Jaanis ujumas.

4. päev oli metslaste päev. Lapsed ehitasid oma võistkonnale onnid, tegid vibud ja metslase riietuse lehtedest ning maalingud kehale.

5. päev oli Hollywoodi ja superkangelaste päev. Lapsed tegid ise filme superkangelaste teemal. Ka kasvatajad tegid oma filmi, mida lapsed näha said.

6. päev  oli moe päev Tegime võistkondadega ajalehtedest moekaid rõivaid, kotte, peakatteid. Õhtul grillisime ise vorste, leiba ja vahukomme, tegime ise tordid. Tänu päeval sadanud vihmale, mis kuiva maad kastis, saime õhtul ka lõket nautida.

7. päev oli lahkumise päev, kus kulus palju aega pakkimisele ja korrastamisele. Leidsime aega ka õhupalli mängu ja  grupipildi jaoks. Laupäeval käis meil saunamajas korstnapühkija, kes sai korstnast kätte kingitused, mille jõuluvana sinna oli jätnud. Hea, et saime need pühapäeva hommikul lastele ära jagatud.

Kohtumiseni uuel aastal!

Suur tänu kõigile, kes aitasid laagri läbi viia!

EKLVL lastelaager 2022Lastelaagri osalejad

Posted in Uudised