Proto avastuskeskuses toimus üldkoosolek

14.mail, emadepäeval, toimus Proto avastuskeskuses EKLVL aastakoosolek.

Vaatasime tagasi aastasse 2022, mil suurematest tegemistest jäid sõelale talgupäev Rummusaares, aastakoosolek Loomaaias ning tore laste laager ja sisukad perepäevad koos mütsišõuga Rummusaares. Rääkisime ka selle aasta alguses juba tehtust ja panime paika plaanid aasta lõpuni. Suurematest üritustest toimub 1. – 7.juulini laste laager Rummusaares ja ka perepäevadeks otsustati 5. – 6.augustil kokku saada ikka armsas Rummusaares.

Murekohaks on kujunemas Heleni Kooli tuleviku teema. Uuendamisel on kooli arengukava, mille kohta on vaja ka meiepoolset sisendit, et ikka õiges suunas liikuda, et lapsed saaksid sealt hea ettevalmistuse edasiseks eluks, et viipekeele õpe ja logopeedi teenus oleks hästi kättesaadavad ja et koolis oleksid ikka head ja lastest hoolivad õpetajad ja koolipere. Samuti on vaja olla kaasas kooli renoveerimise juures, et Heleni Kooli õpilaste eripära oleks uue projekti puhul arvestatud.

Powerpoint esitlus on saadaval 14.05.2023 üldkoosolek

Samal ajal, kui vanemad arutasid liidu tegemisi, tegelesid Proto töötajad lastega. Koos valmistati ette katse õhupalliga. Pärast rikkalikku ja maitsvat lõunat külastasime koos erinevaid atraktsioone, saime uusi teadmisi füüsikast ja harjutasime erinevatel põnevatel trenažööridel.

Oli igati tore ja õpetlik pealelõuna.

Posted in Uudised